ОВАА ЖЕНА ИМА НАЈДОЛГА КОСА НА СВЕТОТ: Кога ќе слушнете зошто никогаш не се шишала, ќе се ШОКИРАТЕ (ВИДЕО)

20 ноември, 2020
коса

Оваа индиска тинејџерка за прв пат го сруши рекордот за најдолга коса меѓу тинејџерите во 2018 година и оттогаш таа го поправа двапати.

Осумнаесетгодишната Ниланши Пател е светски рекордер по должина на косата за тинејџери – нејзината коса е долга два метра.

Косата на Ниланши Пател неодамна повторно беше измерена, неколку дена пред нејзиниот 18-ти роденден и беше долга два метри. Во 2018 година косата и беше долга 1,71 метар.

Тинејџерката изјави дека ја пушта косата откако лошо се потстрижа во шестата година.

Погледнете го видеото!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi