Овие 4 прашања откриваат како го доживувате животот – а и смртта..

7 јули, 2020
zivot

Корисникот по име Џејми Лаинг постави четири прашања на TikTok и потоа откри што одговорите откриваат за личноста и нејзините ставови за животот и смртта.Одговорете на прашањата без да размислувате премногу, следете ја вашата интуиција.

Прашања:

1. Кое е вашето најомилено животно на свет?

2. Кое е вашето второ најомилено животно на свет?

3. Кога размислувате за океанот, на што помислувате?

4. Кога размислувате за мракот, на што помислувате?

Што ви откриваат вашите одговори:

1. Вака се доживувате самите себе.

2. Вака го доживувате партнерот.

3. Вака ја доживувате љубовта.

4. Вака ја доживувате смртта.

Имаше различни коментари по објавата.

„Очигледно ја доживувам љубовта како дива лигња“, напиша корисник со прекар Annavee14.

– Кога ме прашаа за океанот, реков „убаво, но застрашувачки“ – напиша друг корисник.

– Добро, љубовта е студена, а смртта е утешна. Многу убаво – искоментира некој трет, пренесува yahoo.com.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi