Овој маж го откри најлесниот начин да загрее пица! Го запали цел интернет со ова откритие! Погледнете!

21 декември, 2020
рец

Еден човек го полуде интернетот со својата финта за загревање на остатоците од пицата.

Шон Гонзалес објави видео на TikTok, во кое става триаголници за пица во тостер. Тогаш парчето ‘легна’ и си падна во чинија пред него.

„Треба да започнам да ги почитувам своите вештини и иновации“, напиша тој во описот на видеото, кое е прегледано повеќе од 1,4 милиони пати.

@cyclopsean

I need people to start respecting my skill and innovation.

♬ could a depressed person do this – em

Додека некои коментираа дека тоа е супер трик што секој треба да го знае, други пишуваа дека може да предизвика пожар. „Вака се запали мојот тостер, не се шегувам, немој така“, „Мојот поранешен парнер го испроба ова и речиси го запали својот стан“, се некои од коментарите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris