Покажала како живее во стан од 8 квадрати: Сите се во шок а таа тврди дека тука живееле 9 луѓе!

26 декември, 2020
1

Животот во светските метрополи е прескап, па многумина мораат да се согласат на разни компромиси за да преживеат. Знаеме дека Њујорк е еден од најскапите градови во светот, но тоа не ја спречи оваа девојка да живее во центарот на „Големото јаболко“.

Фелис Коен живее во стан што досега го немате видено – тој е само 8,3 квадратни метри, а тоа е цената што оваа девојка се согласи да ја живее во близина на најголемите туристички атракции, како што е Централ парк.

Месечната кирија за тие осум квадратни метри е 700 долари, што е многу ефтино за Њујорк, но сигурно ве интересира како изгледа да се живее во осум квадратни метри? Погледнете!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris