ПРЕД ДА ГО ИЗГОВОРАТ СУДБОНОСНОТО „ДА“ СКОКНАЛА СВЕКРВАТА! Жестоко ја „поткачила“ снаата, но и таа не и останала должна. Настанал ХАОС!

18 ноември, 2020
2078063_screenshot-1_ls

Ќе беше „обична“ свадба ако свекрвата не одеднаш уништеше сè.

“Сестра ми се омажи пред неколку години. Свекрвата секогаш ја мразеше, таа е само една од оние што мислат дека снаите им го одземаат синот”, рече таа. Свекрвата реагирала во моментот кога нејзиниот син и идната снаа размениле брачни завети

“Не можете да кажете дека мојот син има маани”, рече свекрвата на невестата, Џуди, која одговори: “Одете. Вие нема да ми ја уништите свадбата. Секој има недостатоци, затоа го сакам. Можете да одите”.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi