Прогноза на славниот руски астролог Павел Глоба за есен: Овие 5 знаци ги чека драматичен пресврт на животот!

11 август, 2020
Annotation 2020-08-10 223638

Дали сте меѓу нив?

Есента е време на промени и нови достигнувања. По летните одмори, луѓето добиваат сила и се обидуваат да променат нешто во нивните животи.

Може да биде промена на работа, позиција или друго, како и промена на партнер или можеби купување недвижнина.

Познатиот руски астролог Павле Глоба предвидува големи животни промени во есента за пет знаци на Зодијакот!

Вагата очекува драматични промени во нејзиниот личен живот на есен. Некои претставници на овој знак конечно ќе можат да преминат во нов одннос со партнерот: може да биде или понуда за живеење заедно или предлог за брак.

Исто така, есента може радикално да го промени животот на Близнаците. Близнаците одамна сонуваа конечно да се ослободат од „канцелариското ропство“ и да започнат да прават нешто покреативно и интересно. На талентираните Близнаци им е тешко да се справат со распоредот и рутините. Тие сакаат да имаат поголема слобода за својата креативност. Токму оваа слобода е судбината што ќе им ја донесе есента. Близнаците не смеат да ја пропуштат оваа можност.

На грижливите Девици есента им носи унапредување на деловен план. Само не плашете се од одговорноста што ќе ви „падне“ со новата функција.

Во есен, големи промени доаѓаат и во животот на Овните. Членовите на овој знак се навикнати да работат и брзо носат одлуки; за нив е тешко да седат и да чекаат мирно. Нивната импулсивност конечно ќе им донесе добри работа. На многу Овни ќе им биде понуден интересен и комплексен проект на работа, што ќе значи не само зголемување на приходот, туку и можна транзиција кон повисока позиција.

Водолијата, исто така, ќе се соочи со драматични промени во нејзиниот приватен живот. Водолијата, исто како и Близнаците, многу ја цени слободата и понекогаш тие се подготвени да се откажат од сè и сите заради тоа. На есен, многу претставници на овој знак може да добијат „неочекуван“ удар – некој близок ќе изнесе ултиматум или ќе поднесе барање за развод или..

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris