РАБОТНИЦИТЕ ВО СУПЕРМАРКЕТ ОБЈАВИJА ШОКАНТНИ ФОТОГРАФИИ: Ова нè полудува, престанете да го правите тоа! (ФОТО)

2 ноември, 2020
market

На продавачите во супермаркети воопшто не им е лесно! Секојдневно се среќаваат со голем број клиенти, од кои многумина се однесуваат многу арогантно и грубо. Дури и во такви случаи, работниците мора да бидат пријатни за работа.

Но, сега тие се презаситени и решија да објават снимки кои откриваат какви клиенти има, а исто така открија и што најмногу им пречи во однесувањето на клиентите.

Погледнете!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi