Рецензијата на овој градник има 50 МИЛИОНИ прегледи, а еве и ЗОШТО! (ВИДЕО)

19 декември, 2020
grudnjak

Да не е поради дизајнот?
Последниве денови, некој на социјалните мрежи се сети на ова видео од февруари 2018 година, кое собра неверојатни 50 милиони прегледи.

Станува збор за рецензија на градникот на модниот бренд „Curvy Kate“, и сосема е јасно зошто мажите го гледаат повеќе од жените.

Ако сте заинтересирани за самиот градник, тој е украсен со сензуална чипка со рози преку мека розова постава. Иако е изработен од материјал од пена, тој не додава дополнителен волумен на бистата, што дамите ќе го ценат. Со се градникот може да купите гаќички од ист стил.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi