Русинка се омажила со торба: Била во врска со маж, но го оставила поради торба!

16 декември, 2020
rusinka

Жена од Русија го запозна својот сопруг Гедеон пред пет години во една продавница додека купуваше реквизити за фотографии. Изгледаше едноставно неодоливо, па на крајот го купи. Гедеон е, патем, метална актовка …

24-годишната Рејн Гордон, која работи како воспитувачка во градинка, тврди дека нејзината опсесија со неживи предмети започнала уште кога била мала. Отсекогаш верувала дека сè околу неа има душа и како одминувало времето, нејзиното верување во анимизам само станувало посилно.

Во раните тинејџерски години, таа се вљуби во новиот трговски центар што се отвори во нејзиниот роден град, но знаеше дека луѓето мислат дека тоа не е во ред, па затоа не кажа никому. Рејн неодамна ја сподели својата љубовна приказна со актовката Гидеон со цел да ги разбие заблудите и стигмата за романтичните врски со неживи предмети.

Моето срце прескокнува ритам кога ќе го погледнам. „Лудо сум заљубен во сребро, сјај и метал“, изјави Гордон.

Сликата може да содржи: еден или повеќемина

Луѓето не го разбираат тоа чувство. Тие ми велат дека сум болна и дека ми треба третман, но не дозволувам тоа да ме навреди – додаде таа.

Според извештаите во медиумите, таа го запознала Гедеон во август 2015 година кога купувала реквизити за фотографии. Таа вели дека како одминувало времето, таа развила чувство за него и станале пар во ноември истата година. Гордон исто така организираше свадба во јуни годинава.

Немав идеја дека ќе завршиме заедно. Му се восхитував на неговиот изглед, но не размислував многу за тоа – изјавил Рајн.Но, тогаш е Гедеон што повеќе ми се допаѓа од тоа. Полека сфатив дека се заљубувам. Ја споделивме првата прегратка и бакнеж и повеќе време поминувавме ноќе. Можевме да имаме филозофски разговори три или четири часа – додаде таа.

Гордон тврди дека нејзината врска со торбата не е ексклузивна, па признала дека во 2017 година била во врска со маж. Како што вели, го оставила по две години. Една од причините беше што откри дека таа сака предмети, но и дека не развила хемија со него што ја има со Гедеон.

Рејн и Гедеон се венчаа во јуни, а на церемонијата, наводно, присуствувале нејзините пријатели и семејството. Иако бракот не е валиден, таа вели дека е среќна, бидејќи ја подигнала врската на ново ниво.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris