Се обиде да ги импресионира следбениците со акробации но се случи проблем: Славниот обид сега е хит на Интернет!

24 октомври, 2020
хит

Видеото од една Тиктокерка стана хит поради акробациите.

Сè мирисаше на катастрофа од првата секунда. Прво се бореше со ставање на нозете во замав, признавајќи дека и запре циркулацијата, а потоа се осмели да се сврти држејќи се за рачките.

Таа очигледно ги прецени своите способности затоа што успеа да падне и да ја погоди главата на подот. Камерата продолжи да снима додека девојчето надвор од рамката останува позитивно и им рече на своите следбеници дека сето тоа е прашање на пракса.

@queenie_ewwu

10 reasons you shouldn’t 🐝like me🥰😘✨🤸🏻‍♀️ #yoga #yogatrapeze #oneminutefitness #funny #fyp #foryoupage

♬ She Share Story (for Vlog) – 夕依
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum