Сè што ви е потребно за живот скоцкано во 25 квадратни метри: Од камп приколка направиле вистински рај за уживање и релаксација! (ВИДЕО)

23 јули, 2020
se

Оваа неверојатна куќа на тркала, која има сè што ви треба, е направена во комбинација на различни архитектонски решенија и мешавина од разни дизајни.

Како резултат на долгогодишно искуство и голем сон, се создаде оваа феноменална куќа, која ги воодушевува сите што ќе ја видат. На самиот почеток, тоа беше караван, кој со малку напор стана вистински рај за животот.

Овој минијатурен стан има се што ви треба за совршен живот, дневна соба, катче за релаксирање и играње, бања со практично место за складирање, но и кујна.

Таа е дизајнирана така што во приземјето има дневна соба, кујна, просторија за одмор и тераса, додека скалите водат кон галеријата каде што се наоѓа спалната соба и детската соба.

Фактот дека има градина полна со цвеќиња на покривот, вистинска мала оаза која на целата куќа ѝ дава уште поинтересен изглед, исто така зборува за тоа колку добро се користи просторот.

Ова е доказ дека дури и малите простори можат да бидат целосно функционални само доколку се користат на вистински начин. Во видеото, погледнете како изгледа целиот дом:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi