Секси чизбургерка: Дали би купиле за жена ви ваков сет?

20 јуни, 2020
гхјјукјук

Estelle Peacock (30), кројачка од Велингтон, Нов Зеланд, дизајнираше долна облека, што личи на чизбургер. Се состои од неколку слоевити парчиња, во стилот на зелена салата, тесто со домати и друг зеленчук, а гаќичките се најдобриот дел – месо и сосови.


Ако гледате совршен подарок за вашиот партнер, мора да ве разочараме затоа што не е на продажба. Кројачката ја шиеше за нејзината пријателка, но вели дека планира да започне со масовно производство.

Имено, на многу луѓе им се допаѓа идејата за секси чизбургер и би сакале да купат вакво нешто.

Реакциите на овој комплет се прекрасни. Го направив тоа за близок пријател кој се натпреваруваше во танцување. Рачно насликана и скроена. Работев на тоа цела недела. Планирам да произведам уште неколку комплети за плескавици за да се задоволи побарувачката за нив. Засега, ги замолувам сите да имаат трпеливост – рече оваа имагинативна девојка.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi