Шкорпиите несреќни поради недостаток на се*с, овните ќе останат во шок!

22 септември, 2020
руска наслов

Мистичната ви праќа честитки, да започнете сè од срце

ОВЕН

Пребирливо, сè ви пречи денес. Барате влакна во јајцето, сè затоа што сопругата ве одбила синоќа и сега им се одмаздувате на сите околу вас, како и на вашите колеги на работа. Намалете ја фрустрацијата и гневот.

БИК

Денес, како сте како заљубен Фердинанд, треперите од емоции. Колку сте самоуверени. Можете да направите сè, но внимавајте некој да не ве собере и да го расипе овој прекрасен ден.

БЛИЗНАЦИ

Кога размислувате каде сте биле и каде сте сега, ви доаѓа да плачете. Не дозволувајте лошите планети да влијаат на вашата судбина. Вие одлучувате дали ќе бидете победникот или поразениот. Гастритис, зголемена нервоза.

РАК

Емотивно во ваш стил како и секогаш. Престанете да гледате турски серии и да создавате нереални претстави за идниот избраник. Тој нема да дојде до вашата врата. Излезете, облечете се, не е време да лелекате, а еве го мачето на работа. Главоболка.

ЛАВ

Сè што треба да направите е да добиете една недела и сите ѕвезди се поклонија пред вас. Затоа што сега кога сте заљубени и цветате, лелекате дека немате пари, ги играте сите можни игри на среќа. Вашиот партнер веќе се сомнева дека имате проблеми со зависноста од коцкање. Стоп за да не го изгубите и него. Тотална пропаст

ДЕВИЦА

Вие сте личност која сака да биде центарот на сè што се случува околу вас. Ќе бидете малку заобиколени од настаните, но вие сте виновни за тоа затоа што губите време на празни разговори. Кога ќе научите да им кажувате не на момците, кои не ве заслужуваат, сè ќе оди добро по вас. Размислете зошто е важно да бидете во центарот на вниманието, зошто сте толку нарцисоидни?

ВАГА

Никогаш не дозволувате да ви се појави вистинскиот. Со денови седите на прозорецот од вашата соба и се прашувате како Јулија: Ромео, зошто сте Ромео? Па, мојот драг Ромео го нема, затоа што не го поканивте. Кога ќе го поканите оној што го чека вашиот повик, сè ќе си дојде на свое, дури и вашиот незаслужен Ромео. Поместете се!

ШКОРПИЈА

Вашиот сексуален живот е никаков, не работите добро на работа. Сето тоа ве води надолу. Па, тоа е затоа што заборавате што е важно за вас. Кога ќе почнете да размислувате малку повеќе за вашиот задник, тогаш ќе бидете подобри. Намалете го алкохолот!

СТРЕЛЕЦ

Никогаш не ви било повеќе досадно. Нема дејствие, веќе некое време ништо не се случува во вашиот живот. Сеедно ви е на работа, нема да се појавуваат нови колеги. Фантазирате за своите фантазии така што би било убаво некого да запознаете со слични желби. Можеби ќе се случи, но направете го првиот чекор. Лош здив

ВОДОЛИЈА

Добар глас се слуша далеку. Телефонот постојано ѕвони од вашите додворувачи. И не ви е гајле сега. Вие сте посветени на вашата работа, а вашите колеги се опседнуваат со вас на работа. Што правите кога сте толку неодоливи. Намалете го тој парфем, можеби тој го прави тоа. Мигрена.

ЈАРЕЦ

На полноќ добивате повик дека ве очекува изненадување. Престанувате да спиете, трпеливо го чекате тој ден, не грижете се девојчето организираше нешто убаво за вас. Немате идеја која е причината. Не грижете се дека таа ве изневерила, само размислува повеќе за вашите потреби. Лошо варење.

РИБА

Бившите, сегашните се тука, а вие фантазирате за третиот. Кога ќе се смирите. Не ви е лесно затоа што ниту еден не ви дава доволно од она што сакате. Вие сте вистинска машина. Но, работата ве оптеретува, па затоа работите 0-24. Ниту тоа не е решението. Не кријте се ако сте несреќни, завршете ако не успее. Изберете да бидете среќни и исполнети. Лош апетит, меланхолија.