Што би направил ти? Погледнете како бабата го остави бебето да падне за да ја спаси чашата вино!

16 октомври, 2020
вино

Љубовта на баба нема граници. Освен кога станува збор за тепих, се чини. Имено, видеото објавено на платформата Имгур покажува жена, најверојатно Американка, која ја фрли внуката да зграби висока чаша течност меур пред да падне, за да не се скрши и течноста да се истури на тепихот.

Бебето во пижами во риги доаѓа кај бабата, ја зграпчува чашата и полека ја влече кон него. За тоа време, бабата сепак лесно го поддржува со раката на грб, но кога тој ќе успее да ја повлече чашата кон него и ќе успее да ја повлече, бабата го пушта внукот и се обидува се од себе да го достигне за да не се истури содржината.

Погледнете го видеото!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum