Што е тоа меѓу нејзините нозе? Сликата на девојка која позира пред огледало ги уништи социјалните мрежи! (ФОТО)

21 октомври, 2020
нозе

Кони Вајт се подготвува за забава како никогаш порано.

Колку и да беше задоволна од својот изглед, таа реши да позира пред огледало и да објави фотографија на Инстаграм.

Само, Кони не сметаше на целата моќ на огледалото, што честопати може да му направи лошо на човекот.

Кога ја објавила сликата, имало „тони“ смешни коментари и реакции од луѓе кои се прашувале што има меѓу нејзините нозе и кога го сменила полот?

Гледајќи дека експлодирала сликата, не сакала да признае дека згрешила во проценката.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum