Скандал во емисија во живо: На водителката случајно ѝ испадна градата, а видео – снимката се прошири насекаде!

20 јуни, 2020
a7d654e6-4756-4fc2-b953-0fc1515b5a13

На социјалните мрежи почна да се шири видео на кое на шпанската водителка, Анабел Пантоја, во текот на емисијата во живо случајно ѝ испадна градата!

Имено, Анабел учествуваше во шоуто La ultima cena (Последната вечера) и кога се наведна да го премести столот, нејзините гради паднаа од блузата со длабоко деколте, па целата телевизиска публика имаше можност да ја види нејзината брадавица.

View this post on Instagram

Esa fui yo 😞🏝🙏🏼🤎

A post shared by Anabel Pantoja (@anabelpantoja00) on

Таа не беше премногу збунета од оваа ситуација, па само искоментира: „Моите колеги готвеа пет часа за да ја видат оваа брадавица“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi