СПЕКТАКЛ ШТО СЕ ГЛЕДА МНОГУ РЕТКО: Конечно имате можност да видите одблизу феномен за кој толку многу се зборува!

25 октомври, 2020
до

Еден од најретките феномени конечно е фатен на камера!

Овој истражувач ја искористи изминатата недела да се искачи на австралиската планина Улуру, за да забележи необичен феномен за кој толку многу се зборува.

Погледнете ги фотографиите:

Тоа е навистина редок спектакл, бидејќи оваа област на Австралија е една од најсушните досега, со просек од само 300 милиметри врнежи годишно.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum