Таа се омажи десет пати и нема намера да се откаже се додека не го најде вистинскиот

2 ноември, 2020
813e7777b81697b5e21801654648518ce9e2ed59_1000x0

Таа се омажи десет пати и нема намера да се откаже се додека не го најде вистинскиот. Најдолгиот брак на Кејси траеше осум години, а најкраткиот шест месеци, а сега размислува да го заврши својот десетти брак. Оваа 56-годишна деловна жена се појави во шоу за да побара совет, бидејќи браковите и врските никогаш не можат да преживеат.

Кога докторот прашал: – 10 пати, навистина?, Кејси кратко рече „Да“. – Дојде момент кога или ќе се смеам или ќе плачам за тоа. „Понекогаш ги правам и двете“, рече Кејси. Иако се обиде да се смее, самите солзи почнаа да паѓаат, додавајќи дека не ги смета за смешни тие работи.

– Кога сум во брак и едноставно не можам повеќе да издржам, обично сум првиот кој велел: -Тоа е, се разведуваме и јас заминував. Првиот брак траеше осум години, а според Кејси, тој завршил како заедничка одлука, но мажите, според неа, никогаш не го прават тоа. Нејзиниот втор брак траеше нешто помалку од седум години. Откако добија син, тие беа верени две и пол години, но наскоро откако се венчаа, сопругот престана да покажува емоции и да кажува дека ја сака. Д-р Фил тогаш ги заобиколи сопрузите од три до девет, додека Кејси рече дека веројатно ќе се откаже од сегашниот сопруг, за кого тврди дека тој етикетиран како „монструозна контрола“ Сега, во оваа фаза од нејзиниот живот, таа е решена да го пронајде својот човек од соништата и додава: – Не ми е гајле колку бракови треба, ќе се обидувам додека не најдам некој што може да ме сака – заклучи Кејси.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi