Тестирала ефтин и скап шампон и ги покажала резултатите: Луѓето биле вчудоневидени!

12 октомври, 2020
sgdfgfdgfdgdf


Многу луѓе мислат дека нема разлика помеѓу скапите и ефтините шампони и дека само се продава бренд или добро познато име, но фризерката Рејчел Треч реши да им покаже дека има разлика. Таа на социјалните мрежи објави видео на кое се гледа како истура вода и ефтин шампон во едната чаша, а во другата поскап шампон. Потоа зеде праменче коса и стави по едно во секоја чаша.


Луѓето беа навистина шокирани, иако има и такви кои не се многу убедени во вистинитоста на овој експеримент – тие тврдат дека користеле ефтини шампони со години и дека немале никакви проблеми.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum