Тие посвоија четири деца, па доживеаа ГОЛЕМ ШОК! (ФОТО)

15 септември, 2020
4деца насловна

Семејството напредуваше полека, од ден за ден, а потоа во декември 2019 година доживеаа уште поголем шок

Парот од Пенсилванија не очекуваше да го прошират своето семејство на 11 члена преку ноќ, така да се каже.

Максин Јанг секогаш знаеше дека сака да посвои деца, но не очекуваше дека овој чекор ќе и го сврти животот наопаку. Во јули 2017 година, таа и нејзиниот сопруг Џејк Јанг добија покана да посвојат четири браќа и сестри. И тогаш, неколку месеци подоцна, Максин дозна дека е бремена.

„Беше хаос. За помалку од една година отидовме од нула на пет “, рече таа.

„Никогаш не сонував дека можам да забременам без медицински процедури за оплодување, низ кои поминавме за да добиеме син“, се присетува мајката, која беше и среќна и загрижена.

„Лекарите беа загрижени за бебињата. Веќе имавме пет деца, јас се погрижив за сè “.

Таа родила бебиња во 32 недела и сè уште е во локалната болница во одделот за неонатална интензивна нега.

„Мојата сопруга забремени поради една мачка!“: Човекот во шок, ова никогаш претходно не му се случило на никому.

„Беше лудо, но мислам дека уште не знаеме што не чека“, заклучува тато Џејк.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi