Урнебесна порака: Направете самостоен медицински преглед!

4 октомври, 2020
H6U8GZ70Ze-doznajte-sto-s-moze-da-otkriete-za-vaseto-zdravje-preku-urinata

Можете да најдете различни интересни работи на Интернет, особено во ова време на корона, кога на луѓето им е потребна дополнителна забава. На социјалните мрежи започна да кружи порака, која сигурно ќе ве насмее, а не се однесува на ништо помалку од „самостоен медицински преглед, преку урина“:


Независен медицински преглед. Уринирајте под дрвото. Ако мравките одат на урина – шеќер. Ако мувите одат – воспаление. Ако брзо испари – многу сол. Ако мириса на месо – холестерол. Ако сте заборавиле да ги соблечете панталоните – Алцхајмерова болест. Ако не успеавте да ги соблечете пантолоните – Паркинсонова. И ако не мирисате – корона.

Image
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum