Викенд хороскоп: За девиците, еден повик може да ги промени вашите планови за во иднина!

26 септември, 2020
хор

Многу ликови ќе го поминат овој викенд размислувајќи за иднината на нивните кариери. За некои, овие два дена донесуваат добро време во друштво на нивните најблиски. Додека другите ќе работат на себе и на сè што ги прави среќни.

Овен
Искористете го овој викенд за убаво дружење и излегување надвор. Потрудете се да ја разубавите вашата врска или брак и дајте му на партнерот незаборавно искуство што ќе ја разубави вашата врска.

Среќни броеви за сабота, 26 септември: Играјте ги вашите среќни броеви на Mozzart Лаки Супер 6: 1, 4, 33, 34, 46, 47

Бик
Во текот на овие два дена, биковите најмногу ќе размислуваат за работата и обврските што ги очекуваат. Некои конечно ќе спроведат некои планови кои се одложени долго време. Можно е да бидете во контакт со соработници за време на викендот и да разговарате за работа.

Среќни броеви за сабота 26 септември: Играјте ги вашите среќни броеви на Mozzart Lucky Super 6: 2, 8, 11, 18, 19, 43

Среќни броеви за недела, 27 септември: Играјте ги вашите среќни броеви на Mozzart Lucky Super 6: 5, 8, 16, 17, 26, 27

Близнаци
Ве чека убав викенд. Родителите близнаци овие два дена можеа да ги поминат со децата. Излезете на некое убаво место во природата и уживајте. Некои близнаци можат да очекуваат бран креативност. Уживајте со вас драги луѓе или најблиски и возете правда друг пат.

Среќни броеви за сабота, 26 септември: Играјте ги вашите среќни броеви на Моцарт Лаки Супер 6:17, 23, 26, 36, 37, 40

Рак
Раковите претпочитаат да останат дома овој викенд. Посветете му се на вашето семејство или завршете ги сите домашни задачи. Ќе уживате во друштво на вашето семејство и ќе уживате во секаков вид на работа и разубавување на просторот за живеење.

Среќни броеви за сабота 26 септември: Играјте ги вашите среќни броеви на Mozzart Lucky Super 6: 3, 8, 16, 31, 32, 34

Среќни броеви за недела, 27 септември: Играјте ги вашите среќни броеви на Mozzart Lucky Super 6: 7, 18, 28, 30, 43, 47

Лав
Ќе бидете во движење. Викендот ќе го поминете во друштво, ќе шетате многу и можеби ќе сакате да посетите роднина. Некои лавови ќе поминат време со добра книга или учење. Willе се фокусирате на темата што ве интересира.

Среќни броеви за сабота 26 септември: Репродуцирајте ги вашите среќни броеви на Моцарт Лаки Супер 6:10, 16, 19, 23, 24, 29

Среќни броеви за недела, 27 септември: Играјте ги вашите среќни броеви на Mozzart Lucky Super 6: 2, 14, 21, 24, 28, 36

Девица
Размислувате за финансиите. Е излезете со план како и во што да ги вложите парите или како да добиете подобар приход. Еден повик може да промени многу планови за во иднина.

Среќни броеви за сабота, 26 септември: Играјте ги вашите среќни броеви на Mozzart Lucky Super 6: 4, 5, 9, 14, 17, 36

Среќни броеви за недела, 27 септември: Репродуцирајте ги вашите среќни броеви на Mozzart Lucky Super 6: 1, 22, 25, 30, 39, 40

Вага
Вагите ќе се посветат. Ќе размислите за трансформација на сите полиња. Ќе направите нешто убаво за себе. Едноставно, ќе ги ставите работите на нивно место. Вие сте фокусот на себе викендов.

Среќни броеви за сабота 26 септември: Репродуцирајте ги вашите среќни броеви на Mozzart Lucky Super 6: 5, 13, 15, 38, 41, 48

Среќни броеви за недела, 27 септември: Играјте ги вашите среќни броеви на Моцарт Лаки Супер 6: 8, 19, 29, 34, 39, 42

Шкорпија
Можеби спиете помалку, некои ќе имаат проблеми со несоница. Вашата потсвест ќе биде под стрес. Willе се однесувате мистериозно. Ќе комуницирате помалку со вашата околина. Викендов, видете ја суштината на сè и водете се од својата интуиција. Вие тоа најдобро го знаете.

Среќни броеви за сабота, 26 септември: Играјте ги вашите среќни броеви на Mozzart Lucky Super 6: 6, 12, 21, 22, 38, 40

Среќни броеви за недела, 27 септември: Играјте ги вашите среќни броеви на Mozzart Lucky Super 6: 4, 11, 23, 31, 36, 45

Стрелец
Очекувајте многу дружење и комуникација овој викенд. Можеби разговарате со некој со кого не сте биле подолго време. Излезете, дружете се и заборавете на обврските што ве очекуваат.

Среќни броеви за сабота, 26 септември: Играјте ги вашите среќни броеви на Mozzart Lucky Super 6: 7, 24, 30, 44, 45, 48

Среќни броеви за недела, 27 септември: Играјте ги вашите среќни броеви на Mozzart Lucky Super 6: 6, 7, 9, 10, 17, 18

Јарец
Размислувате за својата иднина, вашата кариера и вашиот статус воопшто. Ќе направите план и ќе се обидете да ставите некои работи на хартија викендов. Вашата сила се враќа и реализацијата на плановите е на повидок.

Среќни броеви за сабота, 26 септември: Играјте ги вашите среќни броеви на Mozzart Lucky Super 6:13, 27, 31, 42, 43, 44

Среќни броеви за недела, 27 септември: Играјте ги вашите среќни броеви на Mozzart Lucky Super 6: 1, 5, 9, 25, 34, 37

Водолија
Ќњ посакате да патува некаде. Некои ќе одат да учат и да ги започнат своите интелектуални способности. Може да се случи некој близок да побара помош, размислете дали ќе скокнете во стомакот.

Среќни броеви за сабота, 26 септември: Играјте ги вашите среќни броеви на Mozzart Lucky Super 6: 3, 12, 20, 25, 28, 37

Среќни броеви за недела, 27 септември: Играјте ги вашите среќни броеви на Mozzart Lucky Super 6: 3, 14, 15, 38, 41, 45

Риба
Можно е некој да ве повика да отплати некој голем долг. Вашите страсти се зголемени, затоа избегнувајте конфликти и обидете се да уживате.

Среќни броеви за сабота 26 септември: Играјте ги вашите среќни броеви на Mozzart Lucky Super 6: 7, 14, 35, 39, 42, 47

Среќни броеви за недела, 27 септември: Играјте ги вашите среќни броеви на Mozzart Lucky Super 6: 3, 15, 32, 35, 37, 41