Вистинска барбика живее во соседството: Ги потрошила парите на бившиот маж за операции, а сега бара љубов

7 јули, 2020
barbie.JPG 2

Барбара Сипос Луна (22) од Будимпешта привлекува внимание каде и да се сврти, затоа што изгледа како вистинска Барби кукла. Надуената русокоса од Унгарија инвестирала повеќе од 85.000 евра во нејзиниот изглед, а сите операции ги финансирал нејзиниот поранешен сопруг.

Барбара сега се обидува да заработи пари како веб-модел затоа што не може да најде нормална работа. Како што вели, каде и да почне да работи, мажите постојано ја задеваат. Таа тврди дека работела и како рецепционер во еден објект, но дека морала да даде оставка затоа што мажите биле само луди за неа, иако никогаш не се облекувала провокативно.

Младата унгарка со необичен изглед вели дека ја обожавала Барби уште од дете и дека постојано играла со овие кукли, и дека секогаш сонувала дека кога ќе порасне, ќе изгледа како една од нив. Веќе на 17-годишна возраст, таа отишла на нејзината прва операција, а потоа отишла под нож уште девет пати.

Таа за себе вели дека никогаш не била грда, но дека едноставно не била задоволна од својот изглед.

Таа се запознала со нејзиниот сега поранешен сопруг додека работeла на рецепција, а нему му се допаднал изгледот на Барбика толку многу што продолжил да ги финансира нејзините операции. Таа неколку пати ги зголемила градите, ја сменила формата на вилицата, челото, ги пумпа усните, а имала и интервенции на „интимни делови од телото“.

Тие се развеле во ноември минатата година и оттогаш таа се обидува да го најде вистинскиот господин, а во моментов нема дечко.Се надева дека нејзиниот изглед нема да ја спречи да најде искрена љубов и дека ќе најде маж кој ќе разбере дека и покрај својот изглед, таа е сосема нормална и обична девојка.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi