ВО БРАК СЕ ТРОЈЦАТА, А СЕГА ИМААТ ТОТАЛНО ЛУД ПЛАН: „Сакаме да го поминеме ова заедно. Нема да биде лесно, но ќе успееме!“

4 декември, 2020
Capture-6-e1606990107455

Тие се заедно десет години и секогаш беа отворени – романтично и сексуално

Откако тројцата се венчаа, Џими Силва (36) и неговите сопруги Чача Ваво (32) и Самер Пелтиер (26) размислуваат да го прошират семејството, а двете сакаат да забременат истовремено. Необичното трио откри зошто е важно за нив – жените ќе го поминат целиот процес заедно.

„Сакам да бидат бремени заедно. Тоа е исто така работа за мене, но јас ќе го сторам тоа “, изјави Силва за „Daily Star“.

Тие секогаш биле отворени

Џими и Чача се во врска веќе десет години, откако се запознаа во средно училиште и започнаа да излегуваат. Тие беа секогаш отворени – романтично и сексуално – затоа што Чача е бисексуалка, па се надеваше дека ќе може да ја истражува својата сексуалност и со жени.

Бидејќи Џими исто така беше отворен за овој вид на врска, не беше изненадување кога Самер влезе во нивните животи. Тројцата брзо сфатија дека имаат силна врска и решија да се сплотат заедно.

Симболични прстени

Како знак на љубов кон двете девојки, Џими реши да ги запроси минатиот април. Со романтичен гест им дал соодветни веренички прстени.

„Џими нѐ запроси и беше многу возбудливо. Немавме идеја што прави до последната минута. Побарав дозвола од Чача и двете се согласивме. Тоа беше многу убав момент, а беше уште подобро кога дознавме дека нашите дијаманти се исечени од ист камен “, рече Самер.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi