Водителката на временска прогноза го покажа задникот!

10 септември, 2020
813295_voditeljka_ls


Покрај тоа што ја водеше програмата, таа се обиде и со актерството, а управува и со улогата на инфлуенсер и модел. Нејзината нова фотографија на Инстаграм ги запали мрежите, а оваа убавица позираше во леопардска спортска опрема чиј долен дел го истакна нејзиниот задник.

View this post on Instagram

Little actions make a BIG DIFFERENCE 💕

A post shared by Yanet Garcia 🇲🇽 (@iamyanetgarcia) on