Алкохол и хороскоп: Кога ќе се напијат овие знаци, бегајте!

22 јули, 2020
drunk

Астрологијата открива кои знаци можат да се справат со пиењето алкохол, а на кои тоа не им оди од рака.

РАКОТ НЕ ЗАСТАНУВА

Припадниците на овој знак пијат многу, и се познати како знаци кои немаат мера кога станува збор за алкохол. Гласни се, наметливи, и ги вадат сите скриени особини на маса кога ќе се напијат. Одењето дома во вакви пригоди им звучи како смртна казна.

 ДЕВИЦАТА СЕ КАРА

Девицта која вообичаено е мирна, ненаметлива и сталожена, кога ќе испие малку повеќе започнува кавги и ги вади валканите нешта од под тепих. Тие ќе ве убијат додека не го кажат своето.

 ВОДОЛИЈАТА МУДРУВА

Припадниците на овој знак се напорни кога ќе се напијат. Тие делат совети, се прават паметни, на сите им кажуваат што е исправно, а што не.

Водолиите при пијанство сакаат да покажат дека се умеат, па и да се справат со секакви проблеми и животни предизвици.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi