Бизарниот нов тренд е ѓердан за меѓуножје – Дали вие би го носеле?

19 декември, 2020
pjimage-2020-12-19t090711-314


Јапонската компанија BoDivas лансираше нова линија накит. Но, тоа не е било каков накит. Станува збор за интимен накит за меѓуножјето наречен „Beachtails“ и иако изгледа непрактично, за некого е секси, за некого ужасен.


Во описот на овој бизарен, моментално популарен производ на пазарот, пишува дека тоа е ‘секси накит меѓу препоните’. Накитот изгледа како ѓердан за меѓуножје, а ланецот што влегува во долниот дел од бикини е направен од нерѓосувачки челик, со обесен дел долг околу 4 см.


Овој „ѓердан“ е прикачен на долниот дел од бикинито и виси меѓу меѓуножјето, а на секој крај виси по едно камче. Меѓу дизајните има и такви кои на крајот содржат Swarovski кристали и се во низа бои како црна, црвена и тиркизна.
Цените се движат од 16 до 18 евра.

Овој накит не мора да се носи само со бикини туку може да се носи со танга, гаќи и слично.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi