Брод налетува покрај него, а лосот трча преку водата: Сите се прашуваат како е тоа можно?!

28 октомври, 2020
лос

Дали некогаш сте виделе животно да трча толку длабоко на вода додека брод плови покрај него?


Видео од Алјаска предизвика вистинска бура на социјалните мрежи бидејќи никој не може да објасни како животното успеало да трча во реката додека брод плови близу до него.

Видеото покажува лос како трча на вода. На никому не му е јасно како е можно тоа.

Некои веруваат дека водата била веројатно плитка.

Ова е монтажа, невозможно – тврди еден корисник на Youtube.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum