Црногорска реклама против коронавирусот стана вистински хит на интернет и социјалните мрежи (ВИДЕО)

19 август, 2020
reklama

Промотивното видео на Црна Гора во врска со превентивните мерки во борбата против корона вирусот стана хит на интернет поради пораките што се испратени.

Во видео клипот кој промовира превентивни мерки, додека бабата плете, мајката му објаснува на таткото дека новото момче на нивната ќерка е убав човек кој носи маска, ги мие рацете и ја одржува оддалеченоста.

Откако ќерката ќе му покаже на таткото фотографија од момчето со маската, тој одговара:

„Убав е“. Но, случајно да не ти се приближува поблизу од два метра“.

Рекламата продолжува со „љубовна сцена“ во автомобилот, која привлече најголемо внимание.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris