Дали оваа мечка е најљубезниот сосед кој ревносно го изнесува ѓубрето?

2 август, 2020
Дали оваа мечка е најљубезниот сосед кој ревносно го изнесува ѓубрето?

Црната мечка која е снимена пред куќа во американската држава Флорида, стана вистински хит на социјалните мрежи.

Имено, безбедносните камери ја фатија мечката додека стана на две нозе и полека и умешно, гледајќи пред себе, ја преместија кантата за ѓубре.

Корисниците на социјалните медиуми се шегуваа дека тој изгледа дека е еден од оние љубезни и ревносни соседи што редовно фрлаат ѓубре.

Се испостави дека тоа не е случај, бидејќи мечката наскоро ја срушила корпата и почнала да пребарува низ неа бидејќи била гладна.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris