Девојчето од БИХ одговори на прашањето која апликација и е најнезначајна! Нејзиниот одговор стана хит во регионот!

21 октомври, 2020
девојка од бих

Анкетите на УЛИЦА се еден од поинтересните телевизиски формати, со оглед на тоа што запрените минувачи честопати даваат смешен одговор на поставеното прашање.

Така беше и во овој случај. Имено, репортерот ја запрел девојката и и поставил едноставно прашање.

„Која е најневажната апликација на вашиот телефон?

Без многу размислување девојчето одговори дека тоа е мобилно банкарство. Кога новинарот ја прашал зошто, таа веднаш возвратила.

„Затоа што немам пари“, рече девојката низ смеа.

Кратко видео од нејзиниот одговор наскоро почна да се шири на социјалните мрежи.

„Барем е искрена“, „Кралица“, „Ова е вистинскиот одговор“, „Колку брзо работи нејзиниот мозок“, се само некои од коментарите.

Имаше и такви кои беа воодушевени од изгледот и спонтаноста на девојчето.

„Колку е симпатична“, „Слатка“, „Таа е убава“, „Дали е реално дека е толку симпатична?“, се само некои од коментарите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum