Дошла да го запознае овој симпатичен дедо и открила дека тој е нејзиниот татко и дека има стотици СЕСТРИ! (ВИДЕО)

21 декември, 2020
deda


За затвор, се разбира, иако е доцна…
Д-р Филип Певен го помина целиот свој живот работејќи како гинеколог, а една жена сосема случајно дозна за неговата страшна тајна.


Џејми Хол сакаше да знае кој е нејзиниот биолошки татко, а нејзината мајка и рече дека е родена со помош на вештачко оплодување, од донираната сперма на пријател на нејзината мајка.

Кога Џејми направи ДНК-тест, откри дека Певен е нејзиниот татко, што, очекувано, силно ја погоди. Кога отиде да го запознае, тој и признал дека не знае ни колку деца има, бидејќи оплодил стотици жени со својата сперма. Тој и објасни дека неговата донација е многу побезбедна за оплодување.

После тоа, Џејми ја запозна својата сестра, другата ќерка на д-р Певен. Ниту едните ниту другите не се лути на докторот. Што има, нема враќање назад…

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi