И стави цвет на главата: Мачката остана ЗДРВЕНА и целосно ШОКИРАНА (ВИДЕО)

20 јули, 2020
maca

Знаеме дека мачките се самостојни и не толерираат многу многу.

Тешко е да се привлече нивното внимание и тешко е да ги збуните.

Меѓутоа, оваа мачка очигледно не очекувала дека нејзиниот сопственик ќе и „забоде нож во грб“.

Иако не ја гледаме, го слушаме гласот на нејзината газдарица, кој е доста иритирачки, но мачката не реагираше на тоа.

Поточно, таа не реагираше на ништо, сè додека сопственикот не и стави цвет на главата.

И таа реакција не може да се опише со зборови, па затоа е најдобро да погледнете:

Не е доволно да се каже дека е смешно, но сосема ни е јасно зошто ова видео има над 12 милиони прегледи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi