Интернет љубов со гејша: Новиот тренд ги полуде мажите, дамите затрупани со повици!

27 јули, 2020
gejsa

Сè што треба да сторат е да застанат пред камерата и да се насмевнат, посилниот пол веќе им е под нозете. Веројатно не сте чуле за „он-номи“ затоа што станува збор за нов јазичен термин во Јапонија и околината, но трендот што тоа значи се шири брзо низ целиот свет.

За време на изолацијата во Јапонија, беше создаден „он-номи“ – или уживање преку Интернет преку Skype, FaceTime и Зум. Целата работа работи така што друштвото се собира во групен разговор, се смее, секој со својот пијалок, без социјален контакт и страв од корона инфекција.

Овој вид на дружење се рашири и на гејшите кои, заради недостаток на работа, се прилагодија на новиот тренд многу брзо. Тие решија да ги покажат своите вештини преку интернет платформите. “Запознајте Гејша”, најголемата агенција надвор од Кјото која ја негува традицијата на гејши, им понуди на љубителите на јапонската култура состанок преку Интернет.

Кој сака, може да си земе пијалок секој петок или сабота и да го испие со гејша, која исто така знае англиски. За многу кратко време, нивната деловна активност преку Интернет се рашири со голема брзина и тие сега разговараат со мажи ширум светот кои плаќаат убави суми за тоа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi