ЉУБОВЕН ХОРОР: Флертуваше со згодниот сосед, а потоа почнаа да се случуваат морбидни работи….дојде и полицијата!

25 декември, 2020
695265_zena_ls


Tik Tok е расадник за приказни
Во последно време се повеќе има луѓе на социјалната мрежа Tik Tok кои ги споделуваат своите животни искуства, а честопати приказните се еднакви на хорор филмовите.

Посебно внимание привлекоа клиповите под хаштагот #scarytiktoks, каде што можете да најдете видеа со претежно измислени сценарија, но исто така можете да најдете и вистинска приказна.

Во овој случај, една девојка сподели искуство што и го промени животот, а признанието многумина го остави без зборови. Луѓето сè уште се прашуваат дали она што е снимено во видеото навистина е снимено по вистинскиот настан, но тоа го оставаме на вас да процените.

Имено, како што и самата вели на почетокот на клипот, многу рано сфатила дека е пожелна и убава. Веќе на 14-годишна возраст, момчињата ја меркаа и и даваа комплименти.

Не и пречеше, напротив. Уживаше во нивниот изглед и сакаше да флертува.
Додека еден ден кога забележа дека постаро, но многу секси момче се преселило во соседството.

Девојчето вели дека веднаш го привлекол нејзиното внимание и дека често го гледала како гледа во правецот на нејзината соба. Човекот беше навистина убав, па затоа не се жалеше дека ја „шпионира“, и не само тоа, таа истакнува дека таа често ги оставала завесите отворени за тој да може да ја гледа додека таа била во собата. Но тогаш почнаа да се случуваат чудни работи. Имено, таа честопати ги гледаше своите влошки извадени од корпата за отпадоци, што многу ја исплаши, а особено се исплаши кога го виде тој човек гледа директно во неа.

Бидејќи била навистина исплашена, повикала полиција без да им каже ништо на нејзините родители. Миг подоцна, пред нејзината врата беше истиот тој човек со уште двајца и тие викаа: „Ова е полицијата, отвори сега!“

-Бевте уапсени за киднапирање девојче.

Се испостави дека девојчето навистина било киднапирано кога имала само две години.

Иако не е познато дали приказната е инспирирана од случајот на Медлин Мек Кен, креаторите велат дека приказната е вистинита, и дека на видеото сакале да покажат како навистина изгледа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris