НОВОГОДИШНА МОЗГАЛИЦА КОЈА ЌЕ ВЕ ОПАМЕТИ! Ако најдете СЕДУМ скриени детали, вие сте ГЕНИЈ!

29 декември, 2020
2419057_screenshot-3_ls


Време е за нова новогодишна загатка!

Унгарскиот уметник Дудас, кој објави три книги мозгалици на мозокот кои содржат скриени предмети или детали и го предизвикува целиот свет да ги најде.

Дудас сега има скриено седум концепти меѓу Дедо Мраз.

-Баба Мразица
-Мрзлив Дедо Мраз
-Снешко Белиќ
-Ѕвончето
-Поларна мечка
-Виленик
-Јаболко


Можете ли да ги најдете?!
Дали го најдовте Дедо Мраз? Што е со мрзливиот Дедо Мраз? Дали има Снешко? Дали го гледате ѕвончето? Можете ли да забележите поларна мечка? Каде е виленикот? И, конечно, можете ли да го најдете јаболкото?

Еве го решението:

Сега, тоа не е крај! Дали има скривалиште на бонуси?! Дали забележавте?

Подарокот е завиткан во горниот десен агол. Кој не сака поклон изненадување?

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris