Се соблекоа голи за време на полицискиот час и го сторија ова пред сите: Видеото само што излезе а веднаш стана ХИТ! (ВИДЕО)

15 декември, 2020
860153_tverkovaleufontani830x0_ls


Наиме, на социјалните мрежи, за време на полицискиот час, се појави видео од две девојчиња како играат и се смеат во фонтана.

Севиља е град во кој е полицискиот час од 22 наверер до 7 часот наутро, како дел од борбата против оваа инфекција.
Две девојчиња во Севиља беа казнети за тверкањето во бикини во фонтана за време на полицискиот.

Полицијата започна истрага заснована на снимката, ги пронајде девојчињата и ги казни за неносење маска, капење во јавна фонтана и кршење на мерката за забрането шетање.
Според шпанските медиуми, една од нив била видена на забава недалеку од местото каде што е снимено видеото, па полицијата трагала по тие луѓе.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris