Таа само сакаше слатко божиќно видео со момчето: Но, како и сè друго во 2020 година, тој момент беше неочекувано уништен!

29 декември, 2020
Screenshot_5569

‘Дали е ова реално ??? Боже мој, не сакам да се смеам ‘, е еден од коментарите


Британката Софија Елар сакаше да објави видео од идиличен Божиќен момент на Инстаграм, пеејќи божиќна песна со нејзиниот партнер Алвар Солер пред украсениот бор.

Но, како и сè друго во 2020 година, тој момент беше неочекувано уништен. Во еден момент, Софија се потпира назад и пламенот од свеќата ја зафаќа нејзината коса. Двојката продолжува да пее сè додека не сфатат дека и гори косата, а додека таа се обидува да избега, Софија превртува и чаша за шампањ.

„Во 2019 година бевме добри. Во 2020 година, ние палиме огнови и кршиме чаши. Здраво 2021 година “, напиша таа со видеото.

„Дали е ова реално ???? Боже мој, не сакам да се смеам “, е еден од коментарите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris