Келнерот на свадбата им направи таква фотографија од која се згрозија, а еве и ЗОШТО!

15 ноември, 2020
свадба

Таа слика стана вирална!

Пандемијата на корона вирусот донесе промени во сите области на животот, вклучително и свадбите. Според ваквите нови правила, еден брачен пар се згрозил поради фотографијата која им ја направил келнерот.

Имено, станува збор за брачна двојка од Америка, која, во согласност со новите епидемиолошки мерки, организирала интимна венчавка на која присуствувале само најблиските роднини и пријатели.
Сепак, тие се надеваа дека барем ќе имаат неколку убави фотографии за да им покажат на гостите кои не беа во можност да ги поканат.

Откако заврши црковната церемонија, тие се префрлија во ресторанот. Бидејќи немале фотограф, го замолија келнерот да им направи неколку фотографии. Келнерот се согласи, но кога ги погледнаа фотографиите, следеше големо разочарување.

Од целата фотографија се гледаше само деколтето на некоја непозната жена и прстот на келнерот. Невестата и младоженецот не беа ни во кадар.

Младенците разочарани ја споделија сликата на Интернет.

“Го замоливме келнерот да не фотографира и ова е сè што добивме. Не знаеме ниту која е жената на фотографијата”, гласи разочараниот коментар на младенците.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi