ЗАРАБОТУВА 55 000 НЕДЕЛНО, А НЕ СЕ СОБЛЕКУВА, НИТУ ГО„ПРОДАВА ТЕЛОТО“: Самохрана мајка заработува пари од фотографии, но какви?!

17 декември, 2020
seksi-zena

Работата процвета за време на пандемијата.

Многумина се срамат од своите сексуални фетиши, а токму таму лежат „парите“, таа чудна мешавина на срам и потребата да се задоволат најниските пориви … Во моментот кога самохрана мајка од Англија го сфати тоа, започна многу профитабилна работа.

Миа-Меј Томпсон продава фотографии од своето тело, но не оние на кои прво помисливте. Наместо „голотија“, таа наплатува повеќе од добро за слики од две стопала!

Клиентите се фетишисти кои ги возбудува овој дел од телото, а како што вели, тие се претежно мажи кои се во врзани врски и се срамат да им признаат на партнерите што им се допаѓа.

Миа-Меј заработува 800 фунти или скоро 55.000 денари неделно на платформата „Only Fans“, сето тоа од почетокот на пандемијата на корона вирус. На почетокот на „lockdown-от“, таа започна да продава слики од стопала, носени чорапи и обувки на непознати фетишисти од Интернет, а со текот на времето, тоа стана нејзин главен извор на приход.

Само неколку месеци пред почетокот на пандемијата, таа стана мајка, па мораше да се саноѓа. Додека бебето спие, Миа-Меј се фотографира и вели дека нејзините клиенти бараат секакви работи – некои сакаат мрежасти чорапи, а други одат дотаму што бараат фотографии на кои, конкретно, месат божиќен пудинг со прстите.

Како што вели, таа не гледа ништо лошо или „валкано“ во својата работа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris