Жената со „најголема уста на светот“ заработува до 12 000 евра по видео

10 ноември, 2020
уста

Саманта Рамсдел (30) отвори профил на „ТикТок“ за да сподели снимки од нејзиното пеење и глума, но на крајот собра 740.000 следбеници поради големината на устата.

Како што вели, нејзината „најголема уста на светот“ ја направи славна. Оваа продавачка на медицинска опрема започна да ги објавува снимките за време на последната блокада, а за нешто повеќе од половина година собра завиден број обожаватели.

@samramsdell5

Reply to @cookiesandswearwords yo you guys are brutal 😂

♬ original sound – samramsdell5

“Објавувам многу повеќе, но мојата уста секогаш има пет пати повеќе прегледи. Малку е фрустрирачко затоа што би сакал луѓето да го забележат мојот талент за пеење и комедија, но секоја реклама е добра реклама”, додаде таа.

@samramsdell5

Reply to @mila.kitty.leo I promise it doesn’t hurt it’s just my mouth 😂🤪

♬ Stuck In The Middle – Tai Verdes

Таа објасни и зошто ова и се исплатило.

“ТикТок плаќа 0,3 центи за 1.000 прегледи. Се чини дека е мало, но моите најпопуларни снимки имаат 50 милиони прегледи, што е 15.000 долари за видеото”, рече таа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi