Кога ќе се вратите на работа, ќе ви биде потребен овој уред за вашето куче!

21 мај, 2020
камера

Ако сакате да следите што прави вашето куче додека не сте дома, тогаш потребен ви е сетапот за миленици.

Веројатно веќе ги гледате вашите миленици во живо користејќи некои апликации.

Но дали знаевте дека постои камера преку која можете да зборувате со вашето милениче или да му фрлате грицки во текот на денот?

Камерата Furbo Dog вклучува фул ХД камера со ноќно снимање, двонасочен чет помеѓу вас и кучето (бидејќи сигурно ќе лае кога ќе ви го слушне гласот и инструкциите), како и можност да му фрла грицки на миленикот во текот на целиот ден.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi