Сакате да симнувате сторија и фотографии од Инстаграм? Еве како!

23 мај, 2020
инстаграм

Во денешно време Инстаграм е најкористената социјална мрежа на која многу луѓе се запознаваат, но и склопуваат професионални соработки.

Доколку ви е потребно да симнете нечие Инстаграм стори, можете да го направите на следниот начин.

Потребно е да го напишете името на личноста/ профилот од каде што сакате да го преземето сторито, или да го ставите линкот и кликнете на Download. Ова се сајтовите кои се најповолни за оваа акција.

За преземање на постови/видеа

За преземање сторија

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi