Игор ја моли Северина да се смират?! Не му е гајле што се случило, подготвен е да ѝ прости сè!

27 ноември, 2020
igor-severina-830x0

– Игор е убеден дека го лаже, но тој е подготвен да помине низ сè само за да го спаси нивниот брак – рекол изворот

Игор Којиќ, откако дозна дека неговата сопруга Северина Којиќ е во наводна врска со сопственикот на винарија Томислав Воштиниќ, по секоја цена сака да се смири со Северина.

Тие не се виделе веќе шест месеци затоа што пејачката е во Загреб, а Којиќ е во Белград, а тој наводно е очаен што сопругата го изневерува, па сега, ја моли да се смират

– Севе и Игор не се видоа шест месеци, откако таа ја напушти семејната куќа на Бежанијска коса и се пресели во Загреб. Тие се слушаат од време на време, но сепак никој не ја покрена темата за развод, па Игор се надеваше дека ќе се испеглаат сите несогласувања кога конечно ќе се видат – рекол изворот.

– Тој се шокираше кога во весниците прочита дека неговата сопруга му е неверна и дека летово крстари по Јадранот со тој Томислав. Веднаш ѝ се јави и побара објаснување, но Севе постојано тврдеше дека Воштиниќ е „само добар пријател“ – изјави изворот и додаде:

– Игор е убеден дека го лаже, но тој е подготвен да помине низ сè само за да го спаси нивниот брак. Тој ѝ рече: „Не ми е гајле што се случи, ти простувам сè, само врати се кај мене“. Игор навистина го погоди ова, па започна да ги посетува манастирите во Србија и се молеше на Бога да биде повторно со Северина.

Додека наводно Игор се обидува да го спаси бракот, Северина негира дека е во врска со Воштиниќ, во чија винарија е редовен гостин.

– Томислав е пријател на Северина. Се одржа настан во неговата винарија каде што таа беше со друштвото и отфрламе каква било инсинуација дека двајцата се во емотивна врска – објави ПР тимот на Северина.

– Северина и јас сме добри пријатели и имам само пофални зборови за неа. Точно е дека таа дојде во мојата винарија, но не беше сама, сè уште имаше многу луѓе. Ништо не се случи меѓу нас двајца и сè што читам во весниците е смешно за мене. Разбирам дека нејзиниот живот е интересен за медиумите – рече Томислав во оваа прилика.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit