„КАКО ДА НЕ МИ БЕШЕ ДОВОЛЕН КОВИД“: Пинк се обрати од болничкиот кревет и откри што ѝ се случило, сите се во страв!

20 декември, 2020
288761_profimedia0482764598_ff

Во последните месеци ништо не ѝ оди од рака.

Пејачката Пинк се јави од болницата и ѝ соопшти на публиката дека успеала да го скрши скочниот зглоб поради комбинација на несреќни околности.

За цело време на прегледот таа носеше заштитна маска на лицето, а на социјалната мрежа објави селфи така.

„Како да не ми беше доволен Ковид! Го исеков прстот додека го отворав виното. Ми ги извадија конците, сè помина добро. Потоа добив инфекција, од нигде никаде. Па, еве, го скршив зглобот на ногата. Мислам дека подоцна ќе се „ископам“ некоја салмонела, за да видам како е! Оваа 2020 година, само подарок за подарок.

„Среќни празници на сите! Кој е за коктел?“, Рече пејачката, мислејќи на Негрони, италијански пијалок направен со џин, малку „кампари“ и украсен со парче портокал.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit