На Рита Ора ѝ дојде преку глава па се соблече топлес и направи неколку фотографии

2 август, 20200
da52f199-9d16-407b-a085-e325834e89ea

РИТА ОРА ужива на одморот со своето момче Роман Гаврас, а како што откри на Инстаграм, сончањето и стана досадно, па го соблече горниот дел од костумот за капење и направи неколку селфи фотографии.

“Серијата за сончање започнува сега. На кого уште му здосади сончањето?” ги прашала фановите покрај фотографиите на кои ги крие градите со рацете.

Рита (29) во моментов е на Ибица со 10 години постарото момче, со кое е во врска веќе четири месеци.

„Врската со Роман е сериозна, таа е навистина заљубена. Ова е прв пат по долго време да е во сериозна врска”, изјави близок извор за медиумите.

Ромаин е грчко-француски режисер, кој го режираше видеото за спотот за песната „Bad Girls“, во изведба на М.I.А.

View this post on Instagram

When she think she cute but her nose is burnt 🥵

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris