Рецепт за чоколаден намаз кој можеме да го јадеме дури и кога сме на диета!

22 август, 2020
сдцфвб

Ова домашен намаз, всушност, има мала содржина на јаглени хидрати, а дополнителен плус е фактот дека процесот на правење е едноставен.

Покрај блендер, ќе ви треба:

чаша лешници

неколку индиски ореви кои даваат мека слатка нота

три лажици растопен какао путер

2 – 3 лажици какао шеќер, мед, сируп од агаве – што и да користите за засладување

Малку топла вода.

Постапката погледнете ја на видеото:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris