Меки и неодоливи посни крекери со ајвар идеални за секоја прилика

19 декември, 2020
ajvar-stapici-e1608276316790


Состојки:

250 гр брашно

2 лажици ајвар

1 лажичка прашок за пециво

100 мл кисела вода

100 мл масло

сусам

сол

Целата подготовка погледнете ја на следното видео:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi