Убаво за око, а за ВКУСОТ да не зборуваме воопшто!- Предјадење кое со сигурност сите го обожаваат

11 август, 2020
Predjelo

Колку и да сакаме да ги задоволиме другите, понекогаш треба да се задоволиме и себе си.

Или и двете, осносно, комбинирајте убаво и корисно.

А големите задоволства понекогаш ги прават малите работи.

Или, во овој случај, малку храна.

Знаете кога седите во ресторан па пред Вас изнесуваат даска со највкусни сирења, маслинки и пршути?

Можете да го подготвите сето тоа во вашиот дом многу лесно.

Без разлика дали сакате да уживате во тоа сами или со некого, тоа дефинитивно ќе изгледа одлично на око, а ние веќе го замислуваме вкусот.

Малку крекери, домати од цреша, сувомеснати производи, маслинки, грозје и имате божествено мезе.

Погледнете:

@katarina_petkovicc

Ako nekome treba ideja 🥗 evo kako da dekorišete predjelo malo drugačije 🥰 #fyp #foryou #serbia #food #foodlover

♬ Watermelon Sugar – Harry Styles

И знаете што?

Тоа оди со сè.

Вино, сок, добра книга, уживањето е загарантирано и Ви посакуваме пријатен апетит!

Преземено од: Objektiv.rs

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris