„Шушкањата“ сѐ погласни: Синди Крафорд се разведува по 22 години брак?

26 декември, 2020
profimedia-0019685411


Синди Крафорд, една од најбараните супермодели од 90-тите и нејзиниот сопруг, бизнисменот Ренди Гербер, се пред развод, тврдат странските медиуми. Нивниот брак, во кој тие имаа две деца, 18-годишната ќерка Каја и 20-годишниот син Присила, трае 22 години и никогаш не бил потресен од големи скандали. Сепак, списанието Woman’s Day во новото издание пишува дека бракот е во голема криза.


Како доказ за ова тврдење, се појави информација дека популарниот пар ги ставил на продажба обете семејни куќи. Изворот тврди дека нивниот брак е во криза бидејќи поранешната манекенка престана да го насочува целото внимание на децата, сега кога тие се малку постари. Таа сфати дека Ренди и таа се оттуѓиле со текот на годините и дека тие навистина немаат многу заедничко, вели изворот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber